Komanda

Aiga Rotberga - ginekologs-dzemdību speciālists, klīnikas vadītāja
Zita Kravale - klīnikas administratore
Baiba Stikute - vecmāte
Ilze Perceva - vecmāte
Agnese Dejus - vecmāte
Beāte Agneta Kondratjuka - vecmāte
Māra Grieze - vecmāte
Gita Ignace - uztura speciālists
Jolanta Freimane - radioloģe-diagnoste
Ilga Metāla - dermatologs
Anna Terzi - fizioterapeits
Ilze Čodare - psihologs
Marita Zvana - sejas estētiskās kopšanas speciālists
Dita Ose - grāmatvedis

“Es esmu nācis, lai jums būtu dzīvība un pārpilnība.” Jēzus  (Jāņa ev.10:10)

Mūsu sapnis bija izveidot medicīnas centru, kurā mēs ar savām profesionālajām iemaņām varam palīdzēt ģimenēm sagaidīt un arī nosargāt cilvēka dzīvību jau no ieņemšanas brīža. Kā arī palīdzēt ģimenēm un ikvienam uzturēt un/vai atjaunot savu veselību dažādos vecuma posmos.

Klīnikas galvenā misija – palīdzēt pāriem ar pazeminātu auglību dabīgā ceļā ieņemt bērniņu (tas nozīmē – auglības traucējošo faktoru identificēšana, novēršana, ārstēšana, dzīvesveida un uztura korekcija, lai pāris bez mākslīgās apaugļošanas varētu dabīgā ceļā ieņemt bērniņu).

Attiecīgi tālāk veicam grūtniecības novērošanu un tiem, kuri vēlas, piedāvājam arī saņemt mājdzemdību pakalpojumu.

Klīnikas darbība vērsta uz laulāto pāru izglītošanu (kursu un semināru veidā) par dabīgajām ģimenes plānošanas metodēm. Metodes ir vairākas – piemēram, Billingsa metode, simptotermālā metode, Kreitona metode, bet princips visām ir līdzīgs – sieviete pēc dažādiem ķermeņa bioloģiskajiem marķieriem iemācās noteikt savas auglīgās dienas – tas ir svarīgi pāriem, kuri vēlas ieņemt bērniņu, kā arī pāriem, kuri šobrīd to nevēlas, kā arī ārstējošam ginekologam, lai izprastu konkrētās sievietes veselības problēmas.  Efektivitāte šīm metodēm ir augsta, ja pāris ir izgājis pilnu apmācību, – pat līdz 98%, un šīs metodes uzlabo arī pāru savstarpējās attiecības un intimitāti.

Izglītojošo darbu plānojam arī pie pusaudžiem un jauniešiem. Meitenes jau no 11 gadu vecuma var apmeklēt vecmāti, lai saņemtu vienkāršu konsultāciju par viņu attīstību un fizioloģisko ciklu, par  seksualitāti kā vērtību, kas paredzēta ģimenes dzīvei.

Vēlamies sniegt arī  psiholoģisku atbalstu sievietēm pēc mākslīgiem vai spontāniem abortiem, kā arī ģimenēm pēc bērniņa zaudējuma.

Ginekologa konsultācijas pieejamas ne tikai pāriem ar auglības problēmām, bet jebkurai sievietei (arī menopauzē).

Klīnikā ir pieejama ultrasonogrāfija (ginekoloģiskā, vēdera dobuma, krūšu dziedzeru, vairogdziedzeru, urīnceļu), ir iespēja nodot analīzes.

Piedāvājumā ir plaša spektra fizioterapijas pakalpojumi– konsultācijas, vingrošanas (gan bērniem, gan grūtniecēm, gan pēc dzemdībām, gan senioriem), visāda veida masāžas, teipošana.

 Mūsu pašu vērtības sakņojas Dieva Vārdā, un uz šīm vērtībām ir balstīta arī mūsu profesionālā darbība, bet mēs esam atvērti palīdzēt jebkuram cilvēkam – ticīgam vai neticīgam.