Privātuma politika

Ievads

Privātuma politikā ir aprakstīts, kā klīnika “Ģimenes Sirds” izmanto un aizsargā informāciju, kuru Jūs sniedzat reģistrējoties klīnikas mājas lapā. Ievadot atbilstošajos laukos informāciju par sevi, Jūs piekrītat šo savu datu apstrādei.

Personas dati

Mēs drīkstam apkopot, uzglabāt un izmantot šādus Jūsu personas datus:

 • Informāciju par Jūsu datoru un interneta lapas www.gimenessirds.lv apmeklēšanu un izmantošanu (ieskaitot Jūsu datora IP adresi, ģeogrāfisko atrašanās vietu, interneta pārlūka tipu);
 • Informāciju par jebkurām transakcijām, kuras notikušas starp Jums un gimenessirds.lv (ieskaitot informāciju, kas saistīta ar pasūtījumiem);
 • Informāciju, kuru Jūs sniedzat reģistrējoties Pakalpojumam;
 • Informāciju, kuru Jūs sniedzat, lai pieteiktos gimenessirds.lvizsūtītajiem jaunumiem vai saņemtu ziņojumus par aizpildītajām formām;
 • Jebkuru citu informāciju, kuru Jūs mums vēlaties nosūtīt.

Mēs varam izmantot Jūsu personas datus, lai:   

 • Nodrošinātu Jums iespēju izmantot mājaslapā gimenessirds.lvpieejamos pakalpojumus;
 • Pārvaldītu mājaslapu www.gimenessirds.lv;
 • Nosūtītu Jums paziņojumus, rēķinus un veiktu maksājumus;
 • Nosūtītu Jums e-pasta ziņojumus, kuriem Jūs esat pieteicies;
 • Nosūtītu Jums ziņu vēstuli (newsletter) un citus mārketinga ziņojumus;
 • Atsauktos uz Jūsu jautājumiem vai sūdzībām, kas iesniegtas gimenessirds.lv.

Informācijas nodošana trešajām personām

Klīnika “Ģimenes Sirds” var atklāt informāciju par Jums vienīgi klīnikas “Ģimenes sirds” darbiniekiem un vienīgi tādā apmērā, kādā tas nepieciešams viņu tiešo darba pienākumu veikšanai un kvalitatīvai pakalpojumu sniegšanai Jums.

Papildus tam mēs varam atklāt informāciju par Jums saskaņā ar spēkā esošiem normatīvajiem aktiem: 

 • Ja tas nepieciešams tiesvedības procesā;
 • Lai aizstāvētu savas likumiskās tiesības (ieskaitot informācijas nodošanu citiem, lai nepieļautu krāpnieciskas darbības).

Mēs izmantojam Google Analytics programmu, lai analizētu lapas www.gimenessirds.lv apmeklējumu. Izmantojot sīkdatnes, kas tiek glabātas mūsu serveros, Google Analytics apkopo statistisku un citu informāciju par lapu www.gimenessirds.lv. Informāciju, kas tiek apkopota saistībā ar mājaslapu www.gimenessirds.lv, glabā uzņēmums Google. Google privātuma politika pieejama šeit.   

Sīkdatnes

Mājaslapā www.gimenessirds.lv tiek izmantota sīkdatņu tehnoloģija. Šīs sīkdatnes mūs informē par to, vai esat iepriekš apmeklējis mūsu mājas lapu, vai esat jauns lietotājs un ko esat apskatījis mūsu lapā. Mūsu izmantotās sīkdatnes neuzkrāj nekādu personīgo informāciju par Jums un nepiedāvā mums iespēju ar Jums sazināties, kā arī sīkdatnes neielādē nekāda veida informāciju no Jūsu datora.   

Drošība

Lai garantētu Jūsu datu drošību, www.gimenessirds.lv izmanto dažādus datu drošības līdzekļus. www.gimenessirds.lv ir savi serveri, kurus uztur un uzrauga attiecīgi kvalificēts darbinieks. Lai gan šie drošības pasākumi palīdz cīnīties pret neatļautu piekļuvi datiem, www.gimemessirds.lv negarantē, ka Jūsu dati nevar nonākt trešo pušu rīcībā šo persou prettiesiskas darbības rezultātā.

Saites uz citām lapām

Klīnikas “Ģimenes Sirds” mājas lapa var ietvert saites uz citām globālā tīmekļa vietnēm vai resursiem. Tā kā www.gimenessirds.lv nekontrolē šādas vietnes un resursus, Jūs atzīstat un piekrītat, ka www.gimenessirds.lv neuzņemas atbildību par šādu ārēju vietņu vai resursu pieejamību, kā arī neuzņemas atbildību par saturu, kas ir pieejams šādās vietnēs un resursos. Jūs arī atzīstat un piekrītat, ka www.gimenessirds.lv neuzņemsies tiešu vai netiešu atbildību par bojājumiem vai zaudējumiem, ko izraisījusi vai var izraisīt jebkāda šādā ārējā vietnē vai resursā vai ar šādas ārējas vietnes vai resursa starpniecību pieejama satura izmantošana vai paļaušanās uz to.

Citi

Šī privātuma politika nepieciešamības gadījumā var tikt mainīta. Jaunākā privātuma politikas versija, kas ir publicēta mājaslapā www.gimenessirds.lv, aizstāj visas iepriekšējās privātuma politikas versijas.

Ja Jums ir kādi jautājumi par www.gimenessirds.lv privātuma politiku, lūdzu, rakstiet uz adresi info@gimenessirds.lv